Tko Stoji iza Weekenda?

PEPERMINT

Radićeva 15, 10000 Zagreb
Tel. +385 1 6458 390

Kontakt festivala:
Info@weekendmediafestival.com
Tel. +385 1 6458 390
Kim Mueller
Kim.Mueller@weekendmediafestival.com

Direktor festivala:
Tomislav Ricov
Tomo.Ricov@weekendmediafestival.com

Izvršni direktor i producent:
Boris Kovaček
Boris.Kovacek@weekendmediafestival.com

Izvršna direktorica, marketing i sponzorstva:
Zelda Bećirević
Zelda.Becirevic@weekendmediafestival.com

Direktor programa:
Nikola Vrdoljak
Nikola.Vrdoljak@weekendmediafestival.com

Korodinatorica programa:
Lara Stolnik
Lara.Stolnik@weekendmediafestival.com

Direktor događanja:
Damir Stupnišek
Damir.Stupnisek@weekendmediafestival.com

PR: Martina Pintarić
Martina.Pintaric@weekendmediafestival.com
(+385) (0)98 696 797

Koordinatorica PR-a:
Mila Martinovic
mila.martinovic@weekendmediafestival.com

Prijem uzvanika:
Mirella Fuček
Mirella.Fucek@weekendmediafestival.com

Tehnički direktor: Andraš Trkulja
Andras.Trkulja@weekendmediafestival.com

Umjetnički direktor: Marin Rajčić
marin.rajcic@weekendmediafestival.com